WhatsApp
+08503076720
Menu
Sepetim


Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Murat Fermuar 2010 yılında Murat Levi tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında faaliyet göstermektedir.

2010 yılında Eminönü-Mercanda  toptan satış mağazası açılışı yapılmıştır.2010’dan bu yana sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırarak gelişen firmamız 2020 yılında toptan ve perakende Online Satış yapmaya başlamıştır.

 Avrupa’nın ve Dünya’nın her yerine toptan ve perakende tekstil aksesuarları satışına başlanmıştır.2020 yılında www.fermuarburada.com Adresinden Online Satışa Başlamıştır

Müşterilerimize fermuar, lastik, biye, , çıtçıt,  terzi malzemeleri & ürünleri, konfeksiyon malzemeleri,  çanta aksesuarları, toptan ve perakende satış ile sunuyoruz.

Biz Kimiz?

2010 yılında Murat Levi tarafından kurulan Murat Fermuar satışına ürün yelpazesini genişleterek  Kaliteli Zengin Ürün Çeşidi Hızlı Servis ve Müşteri Memnuniyeti İlkelerinden Taviz Vermeyen Dinamik Kadrosu İle Taleplerinizi En Kısa Süre İçerisinde Yerine Getirip Eminönü Mercanda  Faaliyetlerine devam etmektedir.

Fermuar, lastik, CırtBant,  en çok satılan ürünlerimiz arasındadır.